Bilingual english - polish guild THE WITCHERS is looking for active member

Done, I left

Witam, macie może wolne miejsca?
118 lvl, aktywny.
Pozdrawiam

@Caine, hejka, na razie mamy pełny skład, ale w do poniedziałku może się coś znaleźć.
pozdro

I am in the guild now, but let me know if free slot is available. I’m 1000+ lvl, and all kingdoms are of max lvl.

@Caine and @Rioxel we have one open spot, if any of you is still interested, leave your guild and give me your invite code.

Hello, this week we have open spot for active player who wants to parcicipate in guild events. Zapraszamy chętnych do naszej gildii.

AISA Czy macie jeszcze miejsce dla krajana? lvl 341, seals 1500, trophies 400, gold 300k+ (zależy jaki jest event) invite code ABSYNT_EDNC

@Absynt chętnie cię u nas powitamy, invite code zadziała, tylko musisz najpierw opuścić dotychczasową gildię. Odezwij się jak będziesz gotowy. Pozdrowienia

Hi, I’m interested - a friend saw Keldi recruiting in global today and told me to search here to ask for an invite. My invite code is SANKA_7XPZ and I understand the requirements. I’m level ~190; feel free to ask me anything else :slight_smile:

Hello, Sanka
The game doesn’t allow to send an invite while you are at another guild. You have to leave that guild first (Guild → Admin → Leave). Let us know when you do that and we’ll invite you. :slight_smile:

@AISA
Cześć, można dołączyć ? :star_struck:

Niestety jestem nowy w grze, dopiero jej się uczę. Przydałoby się wsparcie i wyjaśnienie kilku kwestii :blush:

D4RK87_ZTRW

@d4rk87, I sent an invite to you.

We are looking for new member again. Join us today!

Macie jeszcze miejsce?

@Schimon daj znać, jaki masz lvl, jeśli powyżej 200, to miejsce się znajdzie. Do zaproszenia potrzebuję twój invite code i nie możesz być w innej gildii.
Pozdrawiam

Hi,AISA. It’s openman. Any spot?

Hi Openman, great you come back, leave here your invite code and I will send invite

Witam. Klikam w GoW kilka miesięcy. Naklikałem już 1100+ lvl. Chętnie pogram z rodakami, o ile znajdzie się miejsce :wink: Spokojnie robię 1500 seals, 300 trophies, gold 500k+.
Pozdrawiam

Cześć, mam jedną osobę do wyrzucenia, więc miejsce jest. Wyślę zapkę jak tylko opuścisz dotychczasową gildię i napiszesz mi swój invite code. Pozdrawiam i Wesołych świąt :smiley:

Cześć
invite code: NICZYPOR_EQPA
wychodzę z obecnej gilddi i czekam na zapkę
pozdrawiam
Wesołych Świąt :smiley: