VELKA MORAVA CZ,all stages player,active,rank 910,found 5.3 2016,level Guild 33,bonus Guild 12-15 all

Hello players seeking active folks who enjoy this game, just me if there are one day, or at worst, for two or three days you one fight, and sometimes even put some coins. We are a new guild, but we do not want to be somewhere on the tail and the main thing is to enjoy the game and not play it is forced to meet some quota. I look forward to potentially interested parties, we have room for 25 players, I will forward you to enjoy.

Kajikrizz

You should also try in-game chat given the large number of slots you’re looking to fill.

Hi, I’ve tried and nothing more try, but do not count, that someone debit, I will patiently write and perhaps we will be in a better place than 1000, so hopefully someone will hear: =))

1 Like

Still looking for new players, we have 25 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 25 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 1115,level Guild 27, bonus guild 13-12 all

Level 75
Invite code: LOGIS
please :slight_smile:

Hi, I send an invitation and if you take it, welcome for us, perhaps you’re happy, I still push forward.-) If you need anything, advice, or other things, you can write here or dochatu, I’ll help.

And thank you so much for being willing to go to the US.

Still looking for new players, we have 25 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 25 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 1093,level Guild 28, bonus guild 13-12 all

Still looking for new players, we have 25 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 25 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 1064,level Guild 28, bonus guild 13-12 all

Still looking for new players, we have 25 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 25 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 1040,level Guild 28, bonus guild 13-12 all

Still looking for new players, we have 24 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 24 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 1000,level Guild 31, bonus guild 13 all

Still looking for new players, we have 24 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 24 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 962,level Guild 33, bonus guild 14 all plus 18 red.

Still looking for new players, we have 24 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 24 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 930,level Guild 33, bonus guild 11-15 all .

Still looking for new players, we have 24 vacancies, we welcome anyone.

Pořád hledáme nové hráče,máme 24 volných míst,uvítáme kohokoliv

Rank 910,level Guild 33, bonus guild 12-15 all .

Are you still looking for new players?
Pořád hledáme nové hráče? Jestli ano, tak kolik vás momentlálně je?

Ahojda ještě hledáte nové hráče?

Ahojky Majkis,jsem rád,že můžu psát v rodné češtině,neumím anglicky,to poznáš určo z chatu,musím přes překladač vždycky .-)),Velká Morava už není,ale ted jsem v Zygraitu a je to o hoooodně lepší guilda, máme skoro plno a skoro všichni jsou dobří,ale máme limity na týden 50 bodů , 50 litrů peněz a 500 seals,také pokud dvakrát za sebou nesplníš limity,bufrš vyloučen bohužel a pokud dáš samé nuly končíš po prvním,ale pokud tě to baví a jseš aktivní není podle mě problém,nejsou tovelké limity, jinak jsme na 219 místě žebříčku jdeme nahoru,ale je to těžký samozřejmě,chcme v budoucnu být minimálně v první stovce a dávat 40 000 seals,uvidíme a level týmu je 135,pokud bys měl zájem,jseš aktivní a zvládneš limit a i více,tak budeme rádi,pokud se k nám přidáš,také rádi kdykoliv s něčím pomůžeme,já určitě,protože mě nebude dělat problém ti porozumět :-)),

ještě je u nás minimálě jeden krajan a to velitel,se kterým se známe a píšeme,takže budeme rádi za dalšího krajana .-)).

No já jsem tak nějak v začátcích takže ty limity bych adi teď nedával tak skusim zabrat a pak uvidím navíc se teď snažím propojit účet s ps4 na mobil abych mohl hrát i na telefonu v práci

Jako já bych tě vzal hned,ale bohužel už máme pravidla a nebylo by fer vůči těm co vyhazujeme a nedávají limity a ty bys zůstával,kolikátý jsi level,pokud bys chtěl v budoucnu,až bys to dokázal dávat a myslím,že to nebude trvat dlouho tak se ozvi,milerádi tě vezmeme ju.Nezlob se že to nepůjde hned.