VELKA MORAVA CZ,all stages player,active,rank 910,found 5.3 2016,level Guild 33,bonus Guild 12-15 all

Jo v pohodě tomu já rozumím, navíc sám nevím jak budu aktivní pac s mobilem to propojit nejde takže mužu hrát jen na ps4 lvl jsem teprv 35 takže se spis rozkoukavam co a jak

A nešlo by někde pokecat aspoň třeba nějaký tipy a rady abych se rychlejc rozvíjel

Jestli umíš anglicky,tak na foru toho najdeš straŠNĚ MOC I VIDEA minimálně od jednoho hráče,jaké týmy jsou nejlepší,ale to počítá,že budeš mít vylepšené kartičky na maximum i traity,ale i tak ti to pomůže,jinak do začátku pomohl určitě tým a nejlépe pro tebe kde nemají limity,protože bys měl bonusy ke kamenům navíc,tudíž bys byl silnější a rychleji bys hrál ,také ti pomůže rychlé levelovaní,zase rychlejší boostování kamenů a kartiček potom,pak je to těžké na jednu stranu je potřeba poníze ,ale ty získáš hlavně v pvp,ale tam jsou těžcí soupeři a když ne tak zase za málo peněz,ale nejlepší je bud pvp,ale jen nejhorší soupeře v nabídce, nebo dělat v královstvích úkoly a nebo challenge,tak získáš i soulsy ibody ze začátku skoro zadarmo,myslím tedy body jako levely a také soulsy,kterými vylepšuješ levely kartiček a také potom, pomůže ale je to náročné hrát ,hrát a hrát,já už jsem level 900 ale hraji to už dlouho a také do toho dávám strašně moc času,možná až moc,ataké mám výhodu,že můžu hrát i v práci,jinak by to bylo horší,dále se podívej do obchodu,pokud budeš mít dostatek diamantů,jsou tam zajímavé zbroje,ale ař ke konci seznamu,přidávají v bitvách navíc,soulsy,peníze i zkušenosti,to mě také pomáhá a také mezi nimi přepínám,podle toho co víc potřebuji v tu dobu jestli soulsy nebo prachy.Také si můžeš zapínat obtížnosti bitev kromě pvp to funguje všude,ale pozor pak jsou fakt soupeří těžcí,ale zase máš všeho více,je to nalevo n KONCI OBRAZOVKY,dále to do budoucna každé království si můžeš vylepšovat dvěma způsoby a zato získáš prachy navíc nebo a to hlavně atributy navíc pro všechny kartičky i z jiných království,za prvé si je můžeš vylepšovat penězmi, max 10 levelů,ale postupně je to za více peněz poslední level je za 40 litrů,ale zase ti přibude jeden atribut ka kartičkám a pokud se jedná o útok nebo magii,je to super pak můžeš vylepšovat království kartičkami,pokud vylepšíš u kartiček levely nebo trait,přičte se ti to k bodůům v království a až budeš mít 2600 bodů,přičte se ti další bod k atributům vech kartiček ve hře,což je paráda ale je to náročné,je toho moc a ještě toho je více,pokusím se ti napsat další věci a píšu to narychlo,cokoliv ti rád více vysvětlím,a jestli chceš můžu ti pomoct sestavit pár týmů z kartiček co zatím máš,to je také důležité,nemusíš mít ty nejsilnější,ale je důležité aby ti ten tým fungoval a jel po drátkách,a tké aby ti seděl k tvému stylu hraní.

Měj se moc hezky aneboj se napsat pokud to půjde rád ti pomůžu.

Super dík za rady, něco jsem už věděl něco je novinka, ale spíš sem myslel hestli nepouzivas messenger,nebo jinej komunikační program abych nemusel psal tady na netu, jinak na nějaký videa jsem koukal ale to jsou spíš lvl okolo litrů já jsem teď udělal asi 40 Lvl

No můžem přes face třeba,ohledně týmů nejde o levely super tým můžeš mít i ted třeba,jakej ted používáš tým a co máš třeba za kartičky dobré pro tebe a jaký styl preferuješ,klidně ti zkusím poradit,co mlžeš změnit,chceš ještě o nečem napsat ,něco rozepsat nebo tak ,rád pomůžu.

Tak si mě přidej Michal Kosnar ať nemusíme psát tady

Havlíčkův Brod ?

Jj,v závorce mám majkis