"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Nadal mamy trzy wolne miejsca w naszej gildii dla aktywnych graczy. :-] Opis gildii i ogólnikowe wymagania znajdują się w poście powyżej. :-]

Jeśli ogłoszenie aktualne to wysyłajcie zaproszenie: AGDZIESENS

3 Likes

Cześć! Właśnie wysłałem zaproszenie. :-]

PS: Wspaniały nick. :-]

1 Like

Macie może w planach wymaganie gw?
nie mówię tu o żadnych konkretnych wynikach ani dawet wymaganiu daily, tylko pod koniec tygodnia żeby nie było osób które nawet nie próbują walczyć?

ile kolorów guild task robicie na full? moja gildia sie powoli rozpada i chyba będę musiała szukać nowej

Cześć!

O wymaganiach GW nie chciałbym się wypowiadać, ponieważ jestem po prostu aktywnym graczem, który korzysta z forum i lubi swoją gildię - ale nie jestem szefem. :] Może @kosikozaki mógłby się wypowiedzieć na ten temat. Jeśli chodzi o same wyniki, to w tym tygodniu mieliśmy 550.000 punktów i skoczyliśmy o 20 miejsc w rankingu. Od pół roku jestem w gildii i tylko raz nie byliśmy na pierwszym miejscu.

Co do tasków - na ogół jesteśmy blisko skończenia niebieskiego, a reszta jest ok. 7-8 poziomu. Mamy nadal sporo graczy, którzy ciągle rozwijają swoje królestwa.

Byłoby super, gdybyś chciała się do nas przyłączyć. :-] Z tego, co wiedziałem, jesteś ekstremalnie aktywnym użytkownikiem na forum. :-]

1 Like

Piszę jeszcze jednego posta, ponieważ poprzedni chyba się nie oznaczył jako odpowiedź do Ciebie (nie wiem, czemu czasem mi ta funkcja nie działa) i mogłaś nie dostać powiadomienia. Odpowiedź na Twoje pytania jest w poście powyżej. :-]

Kozuki myślę że nasz szef dałby Ci sporą podwyżkę za ogarniecie forum;p. Tak jak kolega wyżej wspomniał nie mamy sztywnych wymagań. Zachowanie aktywności wspólne taskowanie i mecze gildiowe w zupełności wystarczą. Najważniejsza jest atmosfera!

2 Likes

Witam,
Od jakiegoś czasu zaczynam rozglądać się za inną gildią niż tą, w której jestem obecnie (PC/mobile, top 30). Generalnie dobrze jest robić kilka legendarnych tasków, zbierać zagwarantowane 40k sealsów czy siedzieć wysoko w GW. Niestety wymagania rzędu 500k golda + 1.5 sealsów + 250 TS tygodniowo zaczynają mi troszkę ciążyć. Jestem aktywnym graczem (lvl 914), gram codziennie i zajmuję średnio 15 pozycję w gildii. Ale na miłość boską, ta gra nie może zajmować tak wysokiej pozycji na liście moich codziennych obowiązków :slight_smile: A to niestety konieczność aby utrzymać się w obecnej gildii…

Ta nieustanna presja zabija przyjemność z gry (która to przyjemność, nawiasem mówiąc, została mocno osłabiona dzięki ostatnim zmianom w mechanice gry: niekończącym się cascade looping i meta zdominowanym przez trolle, mab i krakeny :slight_smile: ). Podsumowując: jestem w stanie zaoferować gildii tygodniowo ca. 300-400k golda, 1-1.5 sealsów i ok 200T. Czasem więcej, innym razem mniej. Bez spinki i bez stresu, że “jeszcze tylko 2 dni na dobicie do min. wymagań”. Chętnie dorzucę również wsparcie dla użytkowników z mniejszym doświadczeniem/lvl :wink:

Jak tam z wolnymi miejscami u Was?

Pozdrawiam serdecznie
InTheShadow

2 Likes

troche lipa, nawet po tym jak moja gildia prawie calkiem upadla robicie mniej wiecej tyle taskow co my XD

i tak, zgadzam sie ze atmosfera sie liczy ale ja tak malo siedze na czacie gry (praktycznie tylko zerkam raz dziennie na guild chat) ze niestety inne wyniki są troche wazniejsze dla mnie. wiadomo nie wymagam wszystkich kolorow, pewnie 2 pelne by styknęły (to jakas stabilizacja przypływu gemow i kluczy) no ale to moze sie u was poprawi w przyszlosci :slight_smile:

na gw mi zalezy nie tyle na wynikach co na wysiłku grupowym (tzn jesli wszyscy się starają w miare swoich możliwości to nic wiecej mi nie potrzeba, ale wiedzac ze czesc gw olewa nie widze potencjału do rozwoju, ani motywacji dla siebie - w tym kontekscie wasz aktualn gw ranking czy wyniki nie maja wiekszego znaczenia), wiec niestety tutaj poczekam na odpowiedz szefa @kosikozaki

ja wiem i rozumiem ze nie wszyscy dają radę coś ugrać na gw, ale chodzi o to żeby próbować, nie zrażać się…
jeśli pokażecie mi tego ducha walki, być może dam się przekonać :slight_smile:

także czekam na odp, do tego czasu zobacze czy ta gildia upadnie czy nie, chwilowo pośpiechu jeszcze nie ma…

z swojej strony powiem ze tygodniowo oddaje 300-500k golda (zalezy jaki tydzien, raczej blizej do 300) i niestety przewaznie ponizek 1k seals (chyba cos 800?) oraz malo trophy, gram niewiele praktycznie tylko do tier1 (nieraz nawet mniej), i robie wszystkie gw codziennie

na forum jestem dużo bo mam czas w pracy :sweat_smile: (wtedy nie bardzo sie da grać…)

Cześć, @InTheShadow :]

Jak najbardziej jest u nas miejsce - nawet dwa na ten moment. :-] Zapraszamy do gildii - daj znać, kiedy mam Ci wysłać invite’a. Z takimi osiągami, jakie opisałeś, będziesz jednym z przodowników pracy. :-]

@Annaerith jasne, możemy dać znać, jak będziemy jeszcze aktywniejsi. To się pewnie zmieni z czasem, jak gracze, który teraz rozwijają królestwa, przerzucą się na dokładanie złota do gildiowego banku. Jeszcze co do GW - na ten moment mamy 28 graczy w gildii, z czego 22 bierze udział w wojnach. Po prostu nie nakładamy takich obowiązków na graczy, ale jak widać większość i tak gra dla przyjemności. :-] Zawsze jest ktoś na urlopie, czy innym wyjeździe, a ze 2-3 osoby są po prostu mniej aktywne.

@kosikozaki czekam w takim razie na moje bitcoiny z sejfu gildii!

1 Like

Hej!
A byłaby możliwość zobaczenia jak wygląda u was stan na 1 zakładce w gildii? Rozważam dołączenie, bo kusi mnie przebywanie wśród rodaków, choć moja obecna gildia jest niczego sobie .Ale gdyby była możliwość wglądu to jeśli jest miejsce to rozważałabym przeprowadzkę ^^

2 Likes

Cześć, @Zwiezda :-]

Nasza gildia wygląda w następujący sposób:

Jak widać, mamy jeszcze dwa miejsca wolne. :-]

Hm. Mam trochę dylemat, bo w obecnej gildii jestem ponad rok i nawet okres mojej małej aktywności przez chyba 3 miesiące nie spowodował mojego wyrzucenia, a ponadto ma jednak wyższy poziom. Cóż, będę obserwować ten temat i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Póki co chyba zostanę jeszcze w mojej obecnej, bo boję się że “jak nawalę przez brak aktywności” to wylecę z hukiem xD Ale życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu!

Edit. Albo może tak. Właśnie, jak wygląda sytuacja kiedy ktoś robi sobie na jakiś czas przerwę od grania, tak jak to miało właśnie miejsce w moim przypadku? Chciałabym wiedzieć, bo w sumie porównałam dokładniej obie gildie ze sobą i właściwie różnica jest niewielka (no z wyjątkiem Rankingu, bo tu już jest spora różnica (dokładnie o 300), no ale mniejsza o ranking. Bo nie chciałabym w pewnym momencie, by okazało się że zostałam na lodzie bo np przez tydzień czy dwa nie wyrabiałam normy.

@Kozuki też czekam ale szyfry do zamka ma dandaron.
@Zwiezda jeżeli sie wcześniej zapowiesz (urlop, praca), nie widzę problemu.
@Annaerith Nie jestem szefem:). Robimy tyle tasków ile się da. Właśnie przez tego typu presje rozpadają się dobre drużyny, w chwili słabości usuwa się dobrych ludzi, jest duża rotacja graczy itd. Jeszcze pół roku temu nie znaczyliśmy nic, była nas 6. Teraz jesteśmy w środku stawki i tak jak pisał Kozuki nie wywieramy presji na konkretny wynik tylko dajemy tyle ile jesteśmy w stanie dać. Zanim powstały “Kozoczki” też byliśmy w topowych gildiach pełnych kwasu. Jeśli nie chcesz się spinać o to czy ktoś dał 50k czy 500k golda, ale grać dla przyjemności to zapraszamy!

hmm ja nie pytałam o wymagania złota tylko o 25 walk gw tygodniowo?
25 walk to nie jest dużo, bardziej chodzi o komfort psychiczny i stopień aktywności zaangażowania (nie mówię tu o żadnych konkretnych wynikach z tych walk, na prawdę nie o to mi chodzi)

wiadomo ktoś może mieć problemy rl>gra więc są wyjątki, ale jest różnica kiedy są pewne zasady + wyjątki, a kiedy nie ma zasad i wyjątki stają się normą

także jeśli na razie nie chcecie praktycznie wymagać żadnej (z mojego punkty widzenia) aktywności to jeszcze poczekam aż się rozwiniecie dalej :slight_smile: :stuck_out_tongue: sorki za spam

Hej, @Annaerith. Nie za bardzo wiem, w jaki inny sposób mamy napisać, że nie mamy takich wymagań. :-] Było to już napisane wprost chyba kilka razy. Nie wymagamy grania w GW - jeśli ktoś ma ochotę, to ciśnie. @kosikozaki odniósł się pewnie do złota jako do jednego z dobrych przykładów naszego totalnego braku zasad poza szerokopojętą aktywnością.

A efekt tego braku zasad jest taki, że wszyscy się super bawią, a circa 80% członków gildii bierze udział w GW. Atmosfera jest super. :-] Myślę, że poniższy obrazek dobrze obrazuje nasze podejście do zasad (plus tematycznie idealnie pasuje do naszej gildii).

@Zwiezda jak coś, ja już kilka razy byłem na urlopie, odkąd jestem w gildii. Zawsze uprzedzałem i nikt nie miał z tym żadnego problemu. :-]

1 Like

Ja natomiast “zaryzykuję” i przyłączę się do Kozoczków :slight_smile:
Mój invite code: INTHESHADOW

BTW W tym tygodniu większość golda/sealsów/trophies przekazałem dotychczasowej gildii, więc cudów nie oczekujcie :slight_smile:, ale od przyszłego tyg. będzie lepiej.

2 Likes

Witamy na pokładzie! Właśnie wysłałem Ci zaproszenie. :-] Do zobaczenia w grze!

znajdzie się miejsce :slight_smile: ?

Chyba coś tam się znajdzie ;), napisz inv code, to podeśle zapro