"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

ASTROE KELR chyba to to :slight_smile:

Pokazuje mi, że nie istniejesz :stuck_out_tongue:

ASTROE_KELR no dokladnie tak mam napisane:smile:

masz racje, zapomnialem o “_”
zapro wyslane

1 Like

Został nam ostatni wolny slot! :-]

@Zwiezda - reflektujesz? :-]

Mamy ciągle jeden w wolny slot dla aktywnego gracza! Gildia rozwija się bardzo dynamicznie, zaraz przełamiemy barierę 50 bracketa w GW i ciągle pniemy się w górę. Zapraszamy! :-]

Dziękuję ale… podziękuję xd Jeszcze daję szansę tej mojej obecnej. Ale dzięki za pamięć, a będę was tu jeszcze obserwować :slight_smile:

1 Like

Jasna sprawa! Trzymam kciuki, żeby w Twojej gildii się poprawiło. :-] Nam się dziś zapełnił ostatni slot, niewiele po tym, jak ostatniego posta napisałem. Chwilowo mamy 30/30. :-]

1 Like

Cześć! To znowu ja, Wasz lokalny rekruter. :-] Znów mamy jeden w wolny slot. Akcja w gildii nabrała ostatnio jeszcze szybszego tempa - pniemy się wyraźnie w górę i wypełniamy coraz więcej tasków. :-]

Zapraszamy aktywnych graczy! :-]

Podbijam temat. :]

Mamy dwa nowe miejsca wolne w gildii - zapraszamy aktywnych graczy z polski!

Dziś jest idealny moment na przyłączenie się do nowej gildii - będziecie mogli od razu wziąć udział w Guild Wars. :-]

1 Like

Zaczął się nowy tydzień, a u nas ciągle są dwa wolne sloty - zapraszamy! W sam raz moment, żeby zagrać w jutrzejszych Guild Wars. :-]

Właśnie zbliżamy się do 40. bracketa w Guild Wars i szukamy graczy, którzy pomogą nam przebić się jeszcze dalej! :-] Do tego jesteśmy ok. 550 miejsca w lidze i też ciągle idziemy do góry. Wypełniamy po ok. 9 taksów z każdego koloru tygodniowo i zbieramy ponad 25.000 guild seals.

Chcesz się przyłączyć? Napisz! Szukamy aktywnych graczy z Polski i nie stawiamy sztywnych wymagań. Mamy w tym momencie trzy wolne sloty! :-]

Właśnie zwolniło się jedno miejsce w naszej gildii! Już zaraz będziemy powyżej 40. bracketu w Guild Wars. Zapraszamy aktywnych graczy z Polski! :-]

I znów mamy jedno wolne miejsce. :-] Zapraszamy aktywnych graczy z Polski!

Korzystając z okazji, cała gildia życzy wesołych Świąt! :-]

Bardzo mi sie podoba projekt a jaka u was srednia aktywnosc powiedzmy srednia 15 najlepszych graczy trofea/zloto

Cześć, @Terrorist ! Nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się, że średnie liczby dla top15 graczy to ok. 150-200 trofeów i ok. 350-400 tysięcy złota. :-] Do tego mamy 20+ osób robiących wszystkie walki w GW i kończymy zawsze na pierwszym miejscu w bracketcie.

Witam serdecznie, czy wolne miejsce nadal aktualne? Jestem w miarę codziennym graczem. Powoli miasta lvluje ale zapał mam duży. Kod zaproszenia ZAYLIFY_1
Tylko dajcie znać bo musiałbym wyjść z anglojęzycznej gildii :slight_smile: gram przeważnie na smartfonie albo przez steam na PC

Cześć, @Zaylify :-]

W danym momencie można być w tylko jednej gildii, więc musiałbyś opuścić swoją aktualną. Jesteś zainteresowany? Jeśli tak, to będę jeszcze wdzięczny za ostateczne potwierdzenie. Mamy aktualnie komplet w gildii, ale ze 3-4 graczy jest od dawna nieaktywnych, więc miejsce dla Ciebie na pewno by się znalazło. :-]

Heyka, @Kozuki
Przed chwilką opuściłem gildię. Czekam na zaproszonko =] Jak najbardziej jestem zainteresowany =]

1 Like