"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Polska gildia “Kozoczki” szuka nowych aktywnych graczy. Gramy codziennie, wspieramy słabszych graczy w rozwoju. Nie wymagamy pakowania gór złota do gildii od początkujących. Każda pomoc się przyda. Zapraszamy!

Kozoczki a polish guild looking for active players. We are play everyday, supporting weaker players in their progress. Everyone is welcone!

4 Likes

Powodzenia w rekrutacji :slight_smile:
I jeżeli macie pod ręką kogoś aktywnego i szukającego dobrej gildii na PS4, to dajcie znać :wink:

1 Like

JARLPL

Czekam na zaproszenie.

1 Like

JarPL wysłałem zapro, witamy na pokładzie :slight_smile:
Dzięki Saski :slight_smile: jak coś będe wiedział dam znać

1 Like

jesteście aktywną gildią? jaką macie pozycję, poziom gildii? chętnie dołączę mam 101 poziom aktywność 100% nie szczędzę kaski na gildię ale oczekuję też aktywności od gildii.

Wszyscy aktywni. ja mam 346 poziom i nie żałuję, że dołączyłem.

1 Like

fajnie, a na jakimś konkretnym kanale global można z polakami pogadać? bo póki co same anglojęzyczne postacie piszą, ja angielskiego tak śrenio

Zawsze masz czat gildyjny jak do nas dobijesz. Jeśli chodzi o global to nie pomogę.

1 Like

jak masz jakiś kontakt z kimś kto może przyjmować to dajcie znać na czacie 001 bądź wyślijcie zaproszenie za kod COOLMAJA 1 chętnie skorzystam, bo ja jestem w gildii anglojęzycznej i ni huhu nie rozumiem ich :stuck_out_tongue:

Hej Coolmaja, Jaki masz nick na gemsach, Jak wyszukuje COOLMAJA jest napisane, że taki gracz nie istnieje

mój kod zaproszenia taki jak napisałam w popszednim poście COOLMAJA 1 Z JEDYNKĄ PO SPACJI powinno wyszukać nick sięzgadza, lecz nie po niku można zapraszać a po kodzie gracza jeśli dobrze sięorientuję :stuck_out_tongue:

dogadaćsięmożemy na czacie globalnym nr 001 tam teraz jestem i piszę prośby o przyjęcie do gildii

no jak tam? znajdujesz mnie? wyszłam z gildii i czekam na zaproszenie :slight_smile:

Sorki ale obiad robię i tylko z doskoku przy kompie. Zapro wysłane. Witamy!:slight_smile:

witam, już jestem w gildii, bardzo mi milo, postaram sie was nie zawiezc

Dzien dobry. Czy przyjmujecie jeszcze do
gildii i czy wszyscy gracze sa aktywni?

Witam. Gildia jest nowa, na tą chwile mamy 23 graczy, głównie z Polski. Szybko wbijamy w góre, lvl gildii 111. Podaj nick z gry to wyśle Ci inva.

ponieważ na czacie gildii mało kto się odzywa, może tutaj uzyskam odpowiedź, czy ktoś może kilkoma słowami powiedzieć o co chodzi w wojnach gildii? kiedy one się odbywają, na czym polegają, czy są trudne, jaki team najlepszy czego oczekiwać, nigdy nie brałam udziału, ale jak jestem w polskiej gildii to może się czegoś więcej dowiem na ten temat.

Witam, jeśli to jeszcze możliwe bardzo proszę o inv.
Moj inv id: BUBR

Jesli jeszcze macie miejsca to tez prosze o przyjecie do gildii. Moj nick:
CARMELA_80