"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Witam, panbubr i Marta musicie wyjść z gildii żebym mógł wysłać inva

Juz opuscilismy gildie i prosimy o invita tzn. Ja i bubr.

Wysłane.Dzięki za dołączenie do gildii :slight_smile:

od wtorku mozesz atakować, dostajesz 5 atakow (piorunów) na dzien

  1. Najważniejsze żeby wygrywać ataki - jak przegrasz raz atak to ostatniego przeciwnika juz nie mozasz atakowac z braku piorunów itd
  • O ile dasz radę wygrać to - dostajesz wiecej punktów za używanie (gdy atakujesz, obrona nie ma znaczenia) jednostek w danym kolorze - zależnie od gildii, bonus % punktów widać w Guild->Schedule, dodaje się za każdą jednostkę osobno więc warto jest uzywac wszystkich 4 jednostek o danym kolorze dla większego bonusu (moze byc kombinacja 2 kolorow itd)

  • Jak ogarniesz wygrywanie i kolory, to - dostajesz bonus 10% punktów za każdą twoją jednostkę ktora przeżyje gdy atakujesz wiec w sumie jak masz wszystkie 4 jednostki to masz mnożnik x 1,4 punktów, summonowanie jednostek podczas walki utrzyma ten bonus od przeżycia na dodatek nie musisz się przejmować jaki kolor jednostki summonujesz bo color bonus się liczy tylko na starcie walki

  • pod żadnym pozorem nie wolno wciskać “Skip Guild” bo traciś wszystkie ataki/pioruny które ci zostały do walki z tą gildią ! nie da się ich odzyskać i nie ma z tego zadnego pozytku, lepiej walczyc i przegrac - za przegraną też jest kilka pounktów a to już plus

  • jeśli atakujesz gildię tego samego dnia co dostałeś do niej pioruny to te punkty liczą się w walce o wygraną dnia (daily win) - przy najbliższym dziennym resecie (godz 9 rano) serwer sprawdzi czy wasza gildia czy gildia przeciwnika miała więcej punktów przyzna nagrodę w wysokości bonusu 50% exp na 1 dzień +50 seals, najlepiej zatrzymać seals w skrzynce az zdobedziesz 1500 bo wtedy odebranie ich ze skrzynki dodaje ci te 50seals do twoich sealów ktore mozesz wydać na guild chesty - jesli odbierzesz je wczesniej to sie dodadzą i do ciebie i do gildii ale twoj max bedzie nadal 1500 wiec na koniec tygodnia zamiast 1550 bedziesz miec 1500 itd

  • nie musisz atakować tego samego dnia co dostajesz pioruny, mozna zrobic wszystkie walki w niedziele, ale wtedy twoje punkty ktore zdobyles nie beda sie liczyc do walki o wygraną dnia

przykład jeśli masz 50% color bonus uzyles wszystkich 4 jednostek danego koloru, wszystkie 4 przezyly i wygrales:

punkty = punkty przeciwnika x (100% + 50% +50% +50% +50%) x 1.4

1 Like

Cześć! Czy w Waszej gildii jest miejsce dla jeszcze jednego gracza? Jeśli tak, to bardzo chętnie bym się przyłączył. Aktualną gildię wybierałem kompletnie losowo i trafiłem na pół-trupa. ;-]

W ciągu tygodnia zbieram ok. 1.000-1.500 guild seals, w miarę możliwości staram się też dorzucić choć trochę złota. W guild wars jeszcze nie brałem udziału (w mojej gildii ich nie było), ale chętnie to zmienię. :-]

Jeśli jeszcze macie miejsce, to dajcie znać - wypiszę się z aktualnej gildii. Mój invite code to KOZUKI (będzie pasowało do nazwy gildii akurat).

Hej Kozuki, jak złapie guild mastera zrobie dla Ciebie miejsce. Jak zrobisz 1500 sealsów będzie git. Co do złota to jeśli nie masz wszystkich miast zrobionych na 10 to nie musisz oddawać chyba, że chcesz. Najważniejsze żebyś szybko się skoksił.

1 Like

Slot zwolniony :). Daj znać jak wyjdziesz z gildii.

Super, dzięki! Dosłownie w tej chwili wyszedłem ze starej gildii. :-]

Do 10. poziomu wszystkich miast jeszcze mam kawałek drogi, ale złotem i tak chętnie się podzielę. :-]

W takim razie czekam na zaproszenie, dzięki!

Poszło, witamy :slight_smile:

Kliknięte, dzięki wielkie!

I muszę to od razu powiedzieć: wow, ale super gildia! Kontrast do tej, z której właśnie odszedłem, jest po prostu niesamowity. A to dopiero początek. :-]

Udanego wieczoru życzę!

Wzajemnie! Dzięki za miłe słowo :slight_smile:

1 Like

@kosikozaki jakie macie podejscie do mniej aktywnego grania ?

byc moze bede musiala zmienic tryb zycia i prawie nie bede grac, mysle ze nawet wtedy moge spokojnie miec ze 200k zlota na tydzien ale nie moge obiecac nic poza tym (przynajmniej na czas obecny nie mam pojecia ile seals/gw zrobie)

jesli nie zmienie trybu zycia to raczej zostane w obecnej gildii ale chcialabym znac wasza odpowiec, jakby co mam was na celowniku :slight_smile:

link do mojej postaci i kart

1 Like

Cześć Annaerith,

w tej chwili zbieramy drużynę, mamy 30/30 ale cały czas ten odsetek nieaktywny jest usuwany i szukamy nowych graczy. Potrzebujemy właśnie takich graczy jak Ty, z doświadczeniem, którzy nie tylko pomagają milionami wpłat a również merytoryczną radą. Zapraszamy :slight_smile:

2 Likes

witajcie, czy mozecie grać w gemsy? ja mam problem, na ekranie nie widać nic, chociaż wszystko działa, bo jak na slepo naklikam to slysze dzwieki jakby gra byla normalnie odpalona, tak mam od dzisiejszej aktualizacji, tez macie taki problem?

Coolmaja u mnie wszystko jest wporządku.

ani ja ani mój mąż nie możemy grać bo grafika się nie załadowuje, ekran mieni się różnymi kolorami, ale nie załadowuje grafik gry, a na pewno sięotwiera dobrze, bo jak klikam w losowych miejscach to słychać dźwięki odtwarzające rozgrywkę, nie wiem co z tym fantem robić.

Dziwne. U mnie w porządku.

Jeżeli nie przejdzie, dobrze byłoby skontaktować się z twórcami:

2 Likes

Jesli gracie na PC/steam to mozecie sprobowac rozwiązanie z tego wątku, ew. rozmowa (w poniższym wątku) z tym developerem którego cytuję:

poza tym, sprawdźcie czy macie wymagany system operacyjny tutaj.

3 Likes

w moim przypadku zadzialal kod -force-d3d9 serdeczne dzieki za pomoc

2 Likes

Macie jakieś minimum co do sealsów?