"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Super, @Zaylify :-] Wyślę Ci zaproszenie, jak tylko nasz Guild Master zwolni miejsce - ma nadzieję, że to będzie jeszcze dziś. :-]

@Kozuki no to się bardzo cieszę. Pewnie często piszecie na czacie =) w koncu jakiś normalny kontakt z gildia. Do zobaczenia w grze =D

1 Like

@Zaylify, tak czat mamy naprawdę aktywny, a jeśli będziesz kiedyś potrzebował rady związanej z grą, to zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże. :-] Mam nadzieję, że organizowanie dla Ciebie miejsca pójdzie szybko i sprawnie.

W Guild Wars grasz? Zawsze przyda nam się ktoś, kto zbierze trochę punktów. :-]

Trochę ciężko się zbiera mannę bez gildii =( nie wiem jak dokładnie działa guild Wars ale gram jak jest możliwość =)

@Zaylify, wybacz, że to tyle trwa - nasz Guild Master nie pojawił się na czacie wczoraj, mam nadzieję, że dziś będzie i zrobi dla Ciebie miejsce - może @kosikozaki może tu coś pomóc? :-]

Czesc

Jakbyscie mieli miejsce to z przyjemnoscia przejde do was.
Moj lvl to 968 wiec niby cos tam wiem, ale mysle ze moglbym sie od was jeszcze sporo nauczyc no i fajnie byloby popisac po naszemu :slight_smile:

1 Like

Witam, sry że tak długo, zaraz ogarnę dla Was miejsce

1 Like

@kosikozaki - dzięki za pomoc. Nie mam kontaktu do Darona, a nie chciałem, żeby chłopaki musiały długo czekać. :-]

@korbacz - cześć! Super, że chcesz się do nas przyłączyć. Z takim levelem będziesz jednym z największych kozaków (hehe) w gildii. Zapraszamy! Aha, napisz jeszcze swój invite code. :-]

Tak jak napisał @kosikozaki - niedługo powinny być wolne miejsca dla Was.

Invite code = KORBACZ

@korbacz , @Zaylify - zaproszenia poszły, witamy w gildii. :-]

@Terrorist - zostało jeszcze jedno wolne miejsce, jeśli jesteś zainteresowany. :-]

Wraz z wejściem w nowy rok w gildii zwolniły się 2 miejsca dla aktywnych graczy!

Jesteśmy już na etapie kończenia jednego taska tygodniowo (robimy niebieski, żeby mieć jak najwięcej gemów), zaś z pozostałymi dochodzimy do 8-10 poziomu. Awansowaliśmy też do 40+ bracketu w GW, co daje kolejnych 50 gemów tygodniowo. :-]

Zapraszamy!

Podbijam! :-]

Cześć, szukam miejsca w Polskiej gildii tylko nie dla siebie:). Użytkownik o kodzie zaproszeniowym SALAMMBO, l486, wszystkie królestwa wymaksowane, aktywny.

Jam jest aktywny na ps4 , ale gram w swojej nowo otwartej gildii ale dzieki za info

@miedzielski - cześć! Już wysłałem zaproszenie do Twojego kolegi. :-] Przez weekend nie będzie mnie w necie i nie będę mógł sprawdzić, czy doszło. Gdyby coś było “nie teges”, to piszcie proszę do @kosikozaki - on wszystko super ogarnia. :-] Dla Ciebie też by było miejsce, w razie czego. :-]

Dzięki za info, ale mi jest póki co dobrze tam gdzie jestem:).

Witam macie jeszcze jakiś wolne miejsca, aktywny gracz Lev 586 , wszystkie miasta lev 10 , moja gildia się rozpada więc szukam nowej aktywnej
Pozdrawiam

1 Like

Hej Pomor. Aktualnie gildia jest pełna, ale pod koniec tygodnia zwykliśmy robić małe porządki i usuwać nieaktywnych graczy. Jest duża szansa, że zrobi się dla ciebie miejsce :slight_smile:. Mógłbyś podać swój kod, żeby można było ci wysłać zaproszenie?

1 Like

super kod wysłałem na priva
Pozdrawiam

1 Like

@InTheShadow wydaje mi się, że to jest ten moment, kiedy warto wezwać @kosikozaki na pomoc w celu skontaktowania się z guild masterem. :-]

Cześć, @Pomor - miejsce dla Ciebie powinno się szybko znaleźć! :-]