"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Zwolniło nam się jedno miejsce dla aktywnego gracza z Polski.

Doszliśmy do etapu wypełniania trzech pełnych tasków tygodniowo! Do tego jesteśmy w 31. brackecie Guild Wars. Szukamy kogoś, kto pomoże nam piąć się jeszcze wyżej, ale nie mamy sztywnych wymagań. Grunt, żeby gracz był aktywny.

Zapraszamy!

Podbijam. :]

Znów mamy jedno wolne miejsce, zapraszamy! Krótki opis osiągnięć gildii znajduje się dwa posty wyżej. :-]

Witam, jeśli miejsce jeszcze wolne to z chęcią dołącze. Gram od kilku dni, 62 lvl, bardzo aktywny :slight_smile: Pozdrawiam.

@Mack80. Podaj prosze kod. Wyslemy ci zaproszenie.

Witam, mój kod to MACK80_RWJR.

Super. Musisz tylko jeszcze opuscic swoja dotychczasowa gildie :slight_smile:

Zrobione:-) opuściłem.

Zaproszenie wysłane, witamy w gildii. :]

@Mack80 - jakiś czas temu zacząłem pisać poradnik dla początkujących. Jeszcze nie jest skończony, ale może znajdziesz coś dla siebie. :] LINK Wszystkich innych początkujących też zachęcam do przejrzenia. Może będziecie mieli jakieś pytania. :-]

Przeczytałem i jest kilka cennych wskazówek, np ta z buildem do farmienia soulsów i rozbudowa miast. Czekam na dalszą część :slight_smile:

Cieszę się, że się przydało! Dam znać, jak będą jakieś nowości :]

Witam. Mam 1169 lvl , szukam gildii z mniejszymi wymaganiami (praca nie pozwala na dłuższe sesje z GoW) . Jeśli macie wolne miejsce daj znać.

Cześć! Jak tylko zwolni się miejsce, to od razu damy Ci znać. :-]

@Jan Jest 1 wolne miejsce w gildii. Nadal masz ochote sie do nas przylaczyc? Jesli tak, podaj prosze twoj kod i opusc dotychczasowa gildie.

1 Like

@Jan właśnie chciałem o to samo pytać, ale @InTheShadow mnie uprzedził. :-]

Nadal mamy jedno wolne miejsce w gildii, zapraszamy aktywnych graczy. :-]

Hej,
czy macie ciągle jedno wolne miejsce?
Gram regularnie w guild wars, realizuję taski.
Mój nick Saddelicjusz.

Pozdrawiam
P

Cześć, @Saddelicjusz

Aktualnie mamy komplet, ale jest szansa, że na początku tygodnia się to zmieni - dam znać. :-]

Ja się piszę na dołączenie do was, jeśli pod koniec tygodnia zwolni się miejsce to dajcie znać :slight_smile:
inv code to ZWIEZDA

1 Like