"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

@Zwiezda, @Saddelicjusz - dziś lub jutro powinniśmy mieć dla Was dwa miejsca wolne. :-]

świetnie! a możesz powiedzieć jeszcze na świeżo jakie są wymagania w waszej gildii?

Jasna sprawa. :-] Co do zasady wymagamy po prostu aktywności. Optymalnie jest, jeśli ktoś robi z 1.000 sealsów, dorzuca się trochę do tasków i bierze udział w eventach. Gracz, który robi 1.500 sealsów, wrzuca 500k do banku i robi wszystkie GW to zasadniczo przodownik pracy. :-] Ale mamy też jednego wymiatacza, który ostatnio wrzuca po 2kk złota.

Wskoczyliśmy ostatnio bodaj do 21 bracketa w GW i zbliżamy się do robienia wszystkich tasków. Ostatnio robimy po 2-3 pełne taski tygodniowo, a pozostałe dochodzą do 10. poziomu (do diamentów).

Ja właśnie aktywna jestem w tych eventowych sprawach, tylko gorzej u mnie z zarabianiem kasy. Ale Sealsy na bank wyrobię. W każdym razie na pewno jestem aktywnym graczem x)

U nas nie ma spiny o takie rzeczy - póki ktoś jest aktywny, to nie ma tematu. :] Na pewno się dogadamy.

Jeszcze jesteś w jakiejś gildii, czy jak tylko będzie u nas wolne miejsce, to mogę od razu zapraszać?

Właśnie się zastanawiam jak to ugryźć, bo obecnie jeszcze jestem, a nie wiem jak wygląda sytuacja przenoszenia się z gildii do gildii w czasie eventu. Najlepiej by było jakbym mogła do was przejść w niedzielę, jeśli to nie problem oczywiście :slight_smile: Bo głupio by było jakbym do was przeszła ale nie mogła dalej walczyć w Inwazji.

To nie powinien być problem - przytrzymamy dla Ciebie miejsce. :] To zrozumiałe, że nie chcesz wychodzić w połowie eventu. Z ciekawości - do którego portalu doszła Twoja gildia? Który level bossa udało Ci się odblokować? Ja na razie mam ok. 180 lvl i ok. 10k obrażeń zadanych. A gildia jako całość jest teraz w połowie 7. portalu. :]

Aha, masz ochotę już do Discorda się przyłączyć (jeśli w ogóle korzystasz z Discorda, jest opcjonalny oczywiście)? :-]

Już mówię. Ja sama zadałam na ten moment 6,7 K obrażeń, Boss jest na 135 lv, no i gildia jest na etapie 30k/35k obrażeń w 6 portalu.

Co do discorda, w sumie to nie używam, korzystam z Telegrama, ale na potrzeby Gildii założę, bo jednak dobrze jest mieć jakiś kontakt no i można poznać nowych ludzi ^^

Właśnie wysłałem Ci linka na priv. :] Sam też wcześniej nie korzystałem z Discorda, ale to naprawdę fajna aplikacja. W gildii panuje radosna atmosfera, a do tego w tym tygodniu wszyscy wymieniamy się wskazówkami do bicia bossa. :-]

I jeszcze co do wyników - super! Przyda nam się ktoś, kto skutecznie klepie bossów. A w przyszłym tygodniu bierzemy się za klepanie wież. ;]

Co do Discorda, nie wiem czy zauważyłeś moją odpowiedź w wiadomości prywatnej, ale coś mi ten link nie działa i nie mogę dołączyć, albo nie umiem :V

Super - dzięki Kozuki.
Wymagania gildii są na moim poziomie. :: -)

Idziecie do przodu w GW z tego co widzę - ile zbieracie punktów jako gildia w takim evencie?
Pytam z ciekawości bo moja obecna gildia oscyluję pomiędzy 6 a 8 bracket, ale to może w sumie nic nie znaczyć.

Z chęcią podzielę się sowim doświadczeniem.

@Saddelicjusz Prowadzimy statystyke postepow w GW i w League, wiec mamy pelna kontrole nad tym jak nam idzie :slight_smile: Jesli chodzi o GW to w ostatnich tygodniach srednia wynosi ok 900k punktow. Mamy niektorych graczy z ciut nizszym lvl, wiec ciezko im zrobic jakies spore sumy, ale generalnie idzie do przodu :wink:

@Zwiezda Wysylam Ci linka do discord na prv. Sprobuj ponownie, powinno zadzialac.

@Zwiezda - sorry, już wczoraj przy kompie nie byłem i dopiero teraz wszystko przeczytałem. :-] Ale @InTheShadow już ogarnął temat, dzięki!

@Saddelicjusz - mamy już pierwsze wolne miejsce w gildii. Daj znać, kiedy wyjdziesz ze swojej gildii i będzie można Cię zaprosić. :-] Chcesz link do Discorda, na którym gadamy o naszych pr0 strategiach?

@Zwiezda - postaramy się przypilnować, żeby do niedzieli było dla Ciebie wolne miejsce. Mamy teraz ok. 2 mało aktywnych graczy, którzy nie biorą udziału w eventach i ogólnie się nie komunikują, więc na pewno się coś znajdzie.

OK, już mamy obydwa miejsca wolne dla Was. :-]

@Saddelicjusz podaj proszę swój invite code (sprawdzałem samo “Saddelicjusz” i gra twierdzi, że nie istnieje, więc pewnie jest jeszcze kilka dodatkowych znaków na końcu). I daj znać, jak wyjdziesz ze swojej aktualnej gildii. :-]

Faktycznie jest kilka dodatkowych znaków. Pełny invite code to “Saddelicjusz_B8UJ”. Mam nadziej e, że zadziała. W takim razie wychodzę z obecnej gildii jutro wieczorem - dziś już nie odpalam gierki. Dam znać jak wyjdę.

Linka do Discorda poproszę - z chęcią zainstaluję i pogadam też o strategiach - tego mi właśnie brakuje w obecnej gildii.

Odnośnie GW - 900k - powiem, że to nieźle :slight_smile: szacunek.
W obecnej gildii mieliśmy wynik na poziomie 650k i jesteśmy w 7 bracket.
Zakładam, że siła rażenia przeciwników jest tutaj inna i ciężej wygrywać ale mimo wszystko myślę że potencjał macie na podobnym poziomie.

Do zobaczenia!

@Saddelicjusz niestety nadal mam problem z Twoim invite code. Próbowałem go i wkleić, i przepisać (bo już pomysły mi się kończyły ;-] ). Testowałem i na telefonie, i na steamie - nadal podaje mi, że Twój invite code nie istnieje. Sprawdź proszę jeszcze raz, czy ta końcówka się zgadza. :-]

Aha, i na wszelki wypadek zapytam - rozumiem, że grasz na PC/Android/iOS, nie na konsolach? :-]

Link do discorda zaraz Ci wyślę wiadomością prywatną. :-]

Faktycznie jest jak mówisz. Może coś z wielkością liter ?

Cześć wam, możecie podesłać mi linka do discorda? Chciałbym dołączyć do gildii jeśli macie jeszcze miejsce albo jeśli jakieś się zwolni, gram w GoW na PS4 ale chcę też zacząć na PC i mobile ( nie mam co robić w pracy na nockach :smiley: )
Na PS4 mam 900+ lvl i jestem w top 30 gildii także ogarniam w miare dobrze guildwarsy i inne tematy tyle że nie ma tam prawie w ogole polskiego community.
Pozdrawiam i proszę o kontakt :slight_smile:
Mój inv code jak coś to CZEREP_BRNY