"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Zapro wysłane, Witamy mam nadzieje, że zostniesz z nami na dłużej :slight_smile:

1 Like

Na tą chwile 5 wolnych miejsc zapraszamy wszystkich aktywnych graczy.

Ze swojej strony mogę dodać, że jestem w tej gildii od ok. 4 miesięcy i z dziewczynami oraz chłopakami gra się super! Miła atmosfera i masa aktywnych graczy. :-]

Witam.
Ja szukam dobrej guildi na PS4 ale nie wiem czy to jeszcze aktualne?

Hej! Zaproszenie jest jak najbardziej aktualne, ale… gramy na PC/mobile. Niestety, nie mamy swojej “filii” na PS4. Powodzenia w poszukiwaniu gildii!

Ciągle ktoś przychodzi i odchodzi, więc co jakiś czas szukamy nowej krwi :slight_smile: Na chwilę obecną mamy komplet, ale jeżeli chcesz, możesz ustawić się w kolejce. Nasze wymagania to 550k złota tygodniowo i dobra postawa w GW (około 30k puntków w pierwszym brakecie). Co w zamian? Wszystkie taski, kilka legendarnych, 40k sealsów i miejsce w pierwszej piątce GW.

Jakby co, wklejam link do naszego wątku rekrutacyjnego. Możesz tez pisać do mnie na PM :slight_smile:

Nadal mamy 5 otwartych slotów dla aktywnych graczy. :-]

ENG: We still have 5 slots open for active players. :-]

Witam, właśnie szukam nowej gildii albowiem moja własna stała się całkiem nieaktywna. Przez jakiś czas to nie przeszkadzało, ale teraz nadszedł czas coś zmienić.

Mam level 385. Wszystkie królestwa poziom 10. Powoli ulepszam “gwiazdki”.
Mogę zaoferować 200k+ golda, 1000+ sealsów (staram się robić maxa) i jakieś 100+ trofeów na tydzień.
Biorę udział w Guild Wars, nie zawsze jednak rozgrywam bitwy przewidziane na dany dzień, gdyż głównie grywam w weekendy (praca, praca, praca).

Mój invite cod to: KALP_3

Pozdrawiam.

1 Like

Cześć! Brzmi super, właśnie wysłałem Ci zaproszenie :slight_smile:

Szukam Polskiej gildii. Wyślijcie na Sebastian lub SEBASTIAN_2

Cześć! Wysłałem zaproszenie na drugi z podanych nicków. Przy pierwszym była informacja, że już jesteś w gildii. :]

Nic nie mam…
Your invite code: SEBASTIAN_2
Dobra. Wlazłem do jakiejś PL gildii. Jak coś to się odezwe.

Przyłączyli się do nas nowi gracze, ale nadal mamy 4 otwarte sloty. Zapraszamy aktywnych zawodników! :-]

PL: Nadal szukamy 4 aktywnych graczy do naszej gildii. Zapraszamy! :-]

ENG: We are still looking for 4 active members. Come and join our guild! :-]

Witam

Jeżeli ogłoszenie nadal aktualne to mój inv code: Bordin. Level 150.

Dzieki.

Cześć! Zaproszenie jest jak najbardziej aktualne. :-] Właśnie wysłałem Ci zaproszenie do gildii - sprawdź pocztę w grze. :-]

Mamy nadal 3 wolne miejsca dla aktywnych graczy. Zapraszamy! :-]

Liczba wolnych miejsc zredukowała się do dwóch ostatnich. Zapraszamy! :-]

Witam, napiszecie coś o gildii? Jaki poziom, ile tasków tygodniowo, statuły na 100%?
Jakie wymagania? Pojęcie gracza aktywnego może być dosyć szerokie :wink:
Ja na przykład nie przepadam za GW, byłby to duży problem?
Zamiast tego lubię przeznaczać każdą monetę na zadania - zazwyczaj ok 400-500k tygodniowo, czasem więcej.
Pozdrawiam :slight_smile:

Cześć, Rozik!

Akurat ta “szerokość” pojęcia aktywny gracz pasuje do naszej gildii, ponieważ nie mamy bardzo sztywnych wymagań. 1 k sealsów i 400 k złota jest super. Ale mamy też graczy, którzy jeszcze rozwijają swoje królestwa i nie mogą za bardzo dorzucać się do gildiowej skrzyni ze złotem - i to też nie jest problem. :-] Na ogół mamy ok. 10 tasków z każdego koloru zrobionych pod koniec tygodnia. I spokojnie przekraczamy 20 k sealsów.

Jeśli chodzi o GW, właśnie awansowaliśmy do, bodaj, 55 bracketa, czyli już całkiem nieźle. Nie ma obowiązku grania, ale gdybyś dorzucił od siebie trochę punktów, byłoby super (nawet jeśli potraktujesz to jak zwykłe PvP bez przejmowania się kolorami). Swoją drogą, co tydzień kończymy GW prawie zawsze na pierwszym miejscu w brackecie. :-]