"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Aktualnie mamy miejsce dla 3 osób

Ok, już wyszedłem.

Witam,
Nazywam się Paweł i obecnie jestem Głównodowodzącym jednej z polskich gildii. Gram od ok 200 dni i mam 1200+ lvl przez co czyni mnie bardzo aktywnym graczem. Moja gildia w tym okresie dokonała skoku w rankingu o ponad 1000+ pozycji. Ostatnie zmiany w grze spowodowały, że cześć graczy całkowicie odpuściła sobie z gry. W związku z powyższym chciałbym wystąpić z propozycją przyłączenia sie do Was. Wybrałbym np 5 najbardziej aktywnych graczy dla których myślę że znalazło by się miejsce. Mój wynik z ROSTER gold 81kk, 95k seals, 23k trophy w ciągu 194 dni. Decyzja podyktowana jest chęcią dalszego rozwoju. Dzięki i czekam na odpowiedź

Poczekaj kilka dni zastanowimy się i damy znać

Ok, dzięki za info

Ok, na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie przyjąć 5 bardzo aktywnych osób, 2 miejsca już są, 3 “prawie” nieaktywnych kandydatów do zwolnienia miejsca w gildii również wytypowałem.
Rozwój w grze gwarantowany:)
Poproszę o INVITE CODE 5 osób, które chciałyby dołączyć do KOZOCZKÓW :slight_smile:

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Kody INVITE podam w niedzielę bo chciałbym ze Swoją drużyną zakończyć GW - czy pasuję takie rozwiązanie?

Dobrze, w takim razie do niedzieli!

Witam,
Invite codes
EZRA_RYMW
JENDRAS_ADBH
SOANO_DNOC
KITHAYA_KQN3
PAWELKISAN_1
Gracze zostaną wypisani jutro rano po otrzymaniu nagród za GW
Dlatego, żeby nie tracić czasu prosiłbym o niezwłoczne dodanie do Waszej gildii :slight_smile:
Na jakim kanale Global chatu najlepiej się kontaktować w razie problemów?
Jeszcze raz dzięki
I Pozdrawiam

Proszę o przyjęcie do gildii

Skąd wezmę ten nr ID ?
Muszę opuścić Gildię żeby go podać ?
Aktywny 540 lvl :slight_smile:

Witam,
po kliknięciu opcje “trybik” na samym dole masz INVITE CODE.
Zebysmy mogli wyslac Ci inva musisz opuscic obecna gildie.

Szukamy 1 maniaka do gildii, wymagania:
500k, 1500s, 200T
wszystkie gildyjne eventy na bieżąco

A jest jakiś podział na graczy, którzy grają na PC i tymi z konsoli ? Czy to bez znaczenia ? Chodzi mi o to czy są jakieś dwa różne światy :thinking::thinking:

Jest Android i konsole :frowning:

No to klapa bo ja gram na konsoli.
Powodzenia !

Szukamy 2 maniaków do gildii:
500k, 1500s, 200t

Obecnie poszukujemy 3 maniaków do gildii.
1500s, 500k, 200 t

Siemka,

Po małych perturbacjach wracam ponownie do gry więc jeśli macie wolne miejsce to chętnie wrócę.

Moje ID LISU_MZ7K

Siemanko dawno mnie tu nie było i dopiero teraz zauważyłem jak chcesz polatać w Kozoczkach musisz wyjść z obecnej gildii wyjdziesz napisz i cię dodaje mamy miejsce