"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Obecnie 400, zacząłem grać jakiś miesiąc temu. Każdy event jaki jest to gram. Ostatni GW był łatwy bo gildia na niskim poziomie więc każdą walkę wygrałem. Zazwyczaj atakuję key teamem, z obroną może być gorzej.

W niedzielę damy Ci znać co i jak trzeba zobac jaka będzie aktywność w gildi

ok, czekam zatem na info

Ponawiam 2-3 osoby poziom +800 min 150t 300k Gold i aktywny udział w eventach

Ponawiam +3-4 osoby

Poszukujemy 3-4 aktywnych osób do naszej gildii.
Wymagania: 1500 seals, 200 pucharków, 300k złota, codzienna aktywność w Guild Wars (TOP 100)
Legendarne taski już od poniedziałku, wszystkie nagrody w gildyjnych zadaniach - zapraszamy!

Cześć, z chęcią dołączę do Was. Na razie mam 6xx lvl, ale jestem bardzo aktywny, robię 2 mio golda tygodniowo, 1500 seals it’s. wszystkie eventy, guild warsy. Zwykle top 50 pvp etc. ID - Sophie, invite code - SOPHIE_XYR9

Poszukujemy 5 aktywnych osób do naszej gildii.
Wymagania: 1500 seals, 200 pucharków, 300k złota, codzienna aktywność w Guild Wars (TOP 100)
Legendarne taski już od poniedziałku, wszystkie nagrody w gildyjnych zadaniach - zapraszamy!

Sophie musisz wyjsc z obecnej gildii, zebym mogl Ci wyslac inva.

Cześć, znajdzie się u Was miejsce dla powracającego gracza? Level ok 580, aktywność, prawie rok przerwy, ale wcześniej dawałem radę w gildii około top80

Znajdzie daj invite :wink:

Invite code KOJOTBOY_APBK

KOJOT zaproszenie wyslane :slight_smile:

Poszukujemy aktywnych osób do naszej gildii.
Wymagania: 1500 seals, 200 pucharków, 300k złota, codzienna aktywność w Guild Wars (TOP 100)
Legendarne taski już od poniedziałku, wszystkie nagrody w gildyjnych zadaniach - zapraszamy!

siemka. wyślecie mi zaproszenie do gildii?:slight_smile: mój Nick to: Derogrom
wersja na telefon, DEROGROM_DBTU

Wyjdź z gildi to wyślę zaproszenie

Siema !-da radę dołączyć do was ? Aktywny 404 lvl. Jak coś to dajcie zaproszenie :slight_smile:
Mój nick - Spizgany Aragorn :slight_smile:

Podaj proszę swój ID i wyślemy zaproszenie :slight_smile:

Witam,
Jestem obecnie w polskiej gildii “Polski Orzeł”, gildia niby działa ale połowa ludzi nie gra, na forum cisza, udzielają się ze 3-4 osoby i szukam w związku z tym bardziej aktywnej gildii. Jak jest z tym u Was i czy obecnie przyjmujecie nowych graczy? Obecnie mam lvl 1056, robię około 1000 trophies na tydzień, czasami więcej, czasami trochę mniej. Szukam gildii aktywnej i takiej, w której będę się mógł czegoś nauczyć. Mój ID LISU_MZ7K.

Cześć wyjdź z gildi to wyślę Ci zaproszenie