"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Czesc jest nas okolo piec osob aktywnych dacie rade zrobic miejsce?

Napisz jakie macie levele ile Golda możecie wrzucić w taski pozomy królestw i jaka macie aktywność w eventach gildijnych i ile trophy robicie srednio

2x1100 1x500 2x300 to my polacy aktywni reszta to zbior mocniejszych i slabszych zagranicznych.

Na ten moment kolega wódz ma 3 wolne miejsca w gildi na najsilniejsze poziomy jeżeli chcecie podajcie swoją invite Code i wyjdzcie z gildii

Witam. Macie może jeszcze wolen miejsce w gildi? LV800+
Jakie macie wymagania?

Cześć 300k G 150 T i 1500sealsow minimum plus aktywność w eventach gildijnych

Super. Gram co dziennie i wasze wymagania to nie problem. Jak macie miejsce to jestem chętny, a jak nie mogę poczekać na wolne miejsce.

Wyjdź z obecnej gildi i podaj swój invite code

Wyszedłem. JAGUAR03093108_9J4X

Kiedy mogę spodziewać się zaproszenia?

Wyslalem sprawdź skrzynke

Jest. Dzięki.

Gildia Kozoczki 210 w rankingu oraz 108 pozycja w guildwars(11 drabinka). Wszystkie taski + lts. szuka kilku aktywnych graczy z ambicjami. Wymagamy aktywność we wszystkich eventach gildijnych przede wszystkim w GW oraz min 300k gold 150 trophies i 1500 seals Jesteś zainteresowany pozostaw ślad po sobie.

+2 osoby na tą chwile

Poawiam 2 aktywne osoby biorace aktywny udział w eventach

Jestem aktywnym graczem chciał bym dołączyć do was

Zimny który masz poziom postaci jaki poziom królestw ile możesz od siebie dac min. Wymagania to 1500 sealsow 150t i 300k Gold w taski plus aktywność w eventach gildijnych i robienie codziennie guildwars jak jest tydzień gw

1 Like

Cześć @uvi :-] Kiedyś byłem w gildii (ok. rok temu) i chętnie bym wrócił. Jest może miejsce? Mam lvl ok. 1.100. :-]

EDIT: jak coś, mój invite code to KOZUKI

Cześć, chętnie dołączę. Czy macie jeszcze wolne miejsca? Obecna gildia jest mało aktywna, a chciałbym za seals otwierać lepsze skrzynki niż poziom 3 :confused: Co tydzień robię 1500 seals, ponad 200t oraz ze złotem nie powinno być problemu bo królestwa mam już na 10 i pozostaje zbierać deeds.

Cześć jaki masz poziom bohaterka i jak wygląda twoja aktywność w guild eventach przedewszystkim w guildwars