"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Hej, znalazlo by sie miejsce? TOOLATE_GOFG chetnie porozmawiam znkimś kto poprowadzi mnie w drodze do rozwoju :slight_smile:

@TooLate mamy wolne miejsce w Kozoczki zainteresowany??

Hejka,

W miare aktywny (jak zycie pozwala), wykrecacy 1,5k sealsow tygodniowo (czasami w 1 dzień), szukający wolnego miejsca w Waszej zacnej gildii :stuck_out_tongue:
Dotychczasowa gildia w której jestem niestety nie spelnia już moich oczekiwan, aktywność jest jej slaba strona i ta glucha, az do bolu cisza na chatcie.

Dajcie znac czy się nadaje…

namiar: DANDARE_RFAI

@DanDare @Maki mamy miejsce w “Kozaczkach” jak jesteś zainteresowany daj znać

spoko,piszę się na to. wyslijcie zaproszenie. czy mam was szukac w guild search?nie wiem czy macie juz kogoś bo jestem aktualnie w gildii z żabojadami i nie chcem na darmo wystąpić z niej.hej.

Mialo być nie chcę oczywiście .Nie wiem jak to jest kiedy jesteś w innej gildii,czy zaproszenia dochodzą?

@Arafat79 ile tego miejsca tam macie? i jak ogolnie wygląda sytuacja w gildii?

Przyłączam się do pytania.Który bracket?obecnie dobijam do 700-nego levelu.ale nie wykrecam 1500 sealsow na dzień jak DanDare(swoja droga szacun).Przypuszczam że kolega bedzie lepszym kandydatem.Poczekam jeszcze trochę,cierpliwy jestem :laughing:

Ogólnie 3 miejsca jak chcesz wyskakuj z gildii w której jesteś daj znać jak wyskoczy i cie dodaje bo próbowałem po invite ale widziałem że jesteś wbity w jakiejś gildii

ok jestem.MAKI_5

@Maki Usuń się z gildi w torej jesteś i jedziemy jesteś może na discordzi??

Hej macie jakieś wolne miejsca dla dwóch graczy? Deathypl_zqar i stanleypl_duek

ok czekam na zaproszenie,dzieki.diskorda zakładałem.musze posprawdzac

Dodacie mnie przed poniedzialkiem?chociaz pewnie i tak nie zalapie sie na guild wars…jaki jest wasz kod na discordzie?

@Maki jak narazie pokazuje mi że jesteś w innej gildii jak chcesz żebyśmy cię dodali musisz ją opuścić

@STANLEYPL myślę że coś się znajdzie masz discorda??

mam discord StanleyPL#1377

Cześć macie może wolne miejsce w waszej gildii ? Co wymagacie od członków i czego oczekujecie ?

Cześć! Gdyby jakimś cudem zwolniło się miejsce, to dajcie znać. Pozdrawiam.

Witam. Szukam polskiej gildi i natrafiłem w internecie na was. Czy jak była by możliwośc mozna dołaczyć? Jaguar03093108