"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Mogę wyjść dzisiaj tylko proszę o info, że będę od razu przyjęty.

Witam,
ze wzgledu na to, że juz u nas byłeś od razu masz inva jak cos ;]

Szukamy 4 maniaków do gildii.
500k, 200t, 1500s

poszukujemy 2 maniaków do gildii, wymagania:
500k golda, 200 trophy, 1500 seals

Macie jeszcze miejsce?

Panowie i Panie macie jeszcze miejsce dla aktywnego gracza? Pozdrawiam

hej Dziubolinka.
Posiadamy miejsce. Podaj swoj inv code

Mój invite code to DZIUBOLINKA

Hej. Mógłbyś wysłać mi jeszcze raz zaproszenie ? Gdyż dzisiaj otrzymałem dwa i za każdym razem kiedy klikałem na zaproszenie to wyskoczyło mi join only by invite a potem wyskoczył błąd servera i gra się restartowala i dalej nie jestem u Was w guildzie :sweat:
Znalazłem Was w grze ale mimo wszystko tam dołączyć też się nie da gdyż wyskakuje podobny napis jak przy klikaniu na zaproszenie a mianowicie że można dołączyć tylko poprzez zaproszenie ale to jest głupie gdyż miałam zaproszenie przecież w skrzynce a dalej wyskakiwało że nie można dołączyć :confused:

Jakby co to chętnie pogram u Was bo moja dotychczasowa gildia straciła aktywność i nie chcę robić sam na całość. Mogę bez problemu spełnić Wasze oczekiwania. Obecnie mam 1251 poziom a dla mojej gildii na dzisiaj dałem jak na obrazku

. Oczywiście Jurius to ja

Jurius, wyjdź proszę ze swojej starej gildii i daj nam znać, że to zrobiłeś - albo tu na forum, albo lepiej na discord: Discord .Sorki, że nikt tu wcześniej nie zajrzał.

Teraz sorry, ale ja tu dłużej nie zaglądałem. W razie czego opuściłem gildie a link z discorda stracił aktualność

Jurius proszę opuścić obiecaną gildie

Ok poszło. Jestem wolny “jak taczanka w stepie”

podaj invite code

JURIUS .
Przynajmnij tak pisze. Wszystko z dużej.

I oczywiście bez kropki.

Dzięki za zaproszenie a nawet dwa, ale po wybraniu ich pojawił mi się komunikat z serwera, że dołączenie do grupy możliwe tylko za zaproszeniem a potem wywalał server-error i jakiś długi kod. Robiłem to z telefonu, może z PC pójdzie lepiej ale potrzebuję jeszcze jedno/dwa zaproszenia by móc powtórzyć.

Witam,
poszukujemy 2 aktywnych maniakow do naszej gildii ;]
1500seals, 300k gold, 200 trophy

Poszukujemy 1 maniaka do gildii, wymagania:
500k gold, 200 trophies, 1500 seals