"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Szukamy graczaaaaa, proszę dołączać, tu jest fajnie, naprawdę, gwarantuję!

I znów szukamy gracza! Właśnie zwolniło się jedno miejsce w… najsilniejszej, polskiej gildii. ;-] Zapraszamy aktywnych!

Cześć
Jestem zainteresowany dołączeniem do waszej gildii. Jestem aktywny choć czasem potrzebuje paru dni wolnego przez prace, ale daje wcześniej znać . Jeśli macie wolne miejsce to chce dołączyć.
Pozdro
SERKOWSKY_NFVG

Napisałam na Guild Chacie wiadomość do Lidera, że jesteś chętny by do nas dołączyć. Jak coś się zwolni to od razu tutaj dam informację :slight_smile:

Będę wdzięczny
Pozdrawiam

@Serkowsky szykuj się na czwartek/piątek na dołączenie do naszej sekty… znaczy się gildii :wink:

Jest mi niezmiernie miło😃 Tak więc do czwartku

@Serkowsky mamy wolne miejsce dla Ciebie, jak wyjdziesz z gildii to wyślę zaproszenie :slight_smile:

Już zrobione. Będę odświeżał jutro od rana . Pozdrawiam

A dzień dobry się z Państwem!

Jak tam leci ekipa?

Wyślij prosze zaproszenie jeszcze raz bo co poszło nie tak

@Serkowsky ok ok, już momencik :slight_smile:

@Taurus nooo ogólnie dobrze i dzień dobry :> Chciałbyś sie przyłączyć czy tak zaglądasz z ciekawości?

Tak ogólnie byłem ciekawy co tam twórcy gry nowego wymyślili. No i jak tam u Was idzie a widzę duuuzy postęp.

Continuing the discussion from "KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!:

Witam,

Chętnie przyłącze się do waszej Gildi. Moje staty po roku grania poniżej jestem aktywnym graczem nie będziecie się wstydzić. Gildia w której jestem bardzo cienko przędzie :slight_smile:

Lv 1167
Gold 59.728.136
Seals 71.498
Trophies 41.102

Czekam na zaproszenie jak zwolnią się wam jakieś miejsca :):+1:
Mój kod: ARAFAT

@Taurus mówisz tak jakbyś kiedyś był w tej gildii. To prawda? :> A ogólnie dobrze jest, ale mogłoby być lepiej! :wink:

@Arafat79 bardzo chętnie przyjmiemy cie w nasze szeregi jak tylko zwolni się miejsce :slight_smile: Na chwilę obecną mamy komplet, ale mam nadzieję że wkrótce coś się zwolni jak lider wyrzuci darmozjadów x)

Super
Obserwowałem wasze postępy od dłuższego czasu i powiem bez wazeliny, że " kozaczko " idziecie do przodu. Cieszę się że będę mógł was wesprzeć :grin:

@Arafat79 Jeśli chcesz być z nami w kontakcie to mogę podesłać Ci link do Discorda o ile używasz (bardzo się nam przydaje!)

@Serkowsky i tobie też :smiley: Choć link możesz właściwie znaleźć już na gildyjnym czacie

Nie używam ale chyba będę musiał zacząć :wink:poproszę

Zgadza się byłem jednym z Was. Zakończyłem granie w gow i teraz po czasie patrzę co się pozmieniało. Co do powrotu do gildi to raczej nie w tym miesiącu bo i tak czasu na grę nie będę miał.

Jeśli zechcesz do nas wrócić to na bank znajdzie się miejsce, będziemy trzymać rękę na pulsie :slight_smile: