"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Wyjdź z obecnej gildi i podaj swój invite code

Wyszedłem. JAGUAR03093108_9J4X

Kiedy mogę spodziewać się zaproszenia?

Wyslalem sprawdź skrzynke

Jest. Dzięki.

Gildia Kozoczki 210 w rankingu oraz 108 pozycja w guildwars(11 drabinka). Wszystkie taski + lts. szuka kilku aktywnych graczy z ambicjami. Wymagamy aktywność we wszystkich eventach gildijnych przede wszystkim w GW oraz min 300k gold 150 trophies i 1500 seals Jesteś zainteresowany pozostaw ślad po sobie.

+2 osoby na tą chwile

Poawiam 2 aktywne osoby biorace aktywny udział w eventach

Jestem aktywnym graczem chciał bym dołączyć do was

Zimny który masz poziom postaci jaki poziom królestw ile możesz od siebie dac min. Wymagania to 1500 sealsow 150t i 300k Gold w taski plus aktywność w eventach gildijnych i robienie codziennie guildwars jak jest tydzień gw

1 Like

Cześć @uvi :-] Kiedyś byłem w gildii (ok. rok temu) i chętnie bym wrócił. Jest może miejsce? Mam lvl ok. 1.100. :-]

EDIT: jak coś, mój invite code to KOZUKI

Cześć, chętnie dołączę. Czy macie jeszcze wolne miejsca? Obecna gildia jest mało aktywna, a chciałbym za seals otwierać lepsze skrzynki niż poziom 3 :confused: Co tydzień robię 1500 seals, ponad 200t oraz ze złotem nie powinno być problemu bo królestwa mam już na 10 i pozostaje zbierać deeds.

Cześć jaki masz poziom bohaterka i jak wygląda twoja aktywność w guild eventach przedewszystkim w guildwars

Obecnie 400, zacząłem grać jakiś miesiąc temu. Każdy event jaki jest to gram. Ostatni GW był łatwy bo gildia na niskim poziomie więc każdą walkę wygrałem. Zazwyczaj atakuję key teamem, z obroną może być gorzej.

W niedzielę damy Ci znać co i jak trzeba zobac jaka będzie aktywność w gildi

ok, czekam zatem na info

Ponawiam 2-3 osoby poziom +800 min 150t 300k Gold i aktywny udział w eventach

Ponawiam +3-4 osoby

Poszukujemy 3-4 aktywnych osób do naszej gildii.
Wymagania: 1500 seals, 200 pucharków, 300k złota, codzienna aktywność w Guild Wars (TOP 100)
Legendarne taski już od poniedziałku, wszystkie nagrody w gildyjnych zadaniach - zapraszamy!

Cześć, z chęcią dołączę do Was. Na razie mam 6xx lvl, ale jestem bardzo aktywny, robię 2 mio golda tygodniowo, 1500 seals it’s. wszystkie eventy, guild warsy. Zwykle top 50 pvp etc. ID - Sophie, invite code - SOPHIE_XYR9