Szukam dobrej polskiej gildii, najlepiej w okolicach 100go miejsca, ale może być niżej

Cześć szukam dobrej polskiej gildii, ewentualnie takiej gdzie jest w miarę dużo polaków, bo nie chce mi się pisać po angielsku. mam +500 Lvl i dość spore doświadczenie, na ta chwile posiadam 6 mityków, 3 w pełni skończone, na dotacje w złocie mogę tygodniowo przeznaczyć ok 500k, seals 1500. Interesują mnie gildie powyżej setnego miejsc, ale mogą być niższe, najwyżej się podciągnie :slight_smile: zainteresowane gildie zapraszam do kontaktu.

1 Like

Cześć! Nam się dosłownie dziś zwolniło miejsce w gildii. :-] Tu jest adekwatny temat: "KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych! - #115 by Kozuki

A w skrócie - zaraz będziemy w 40. brackecie Guild Wars, co tydzień skaczemy o 2-3 brackety (zawsze kończymy na pierwszym miejscu, często z dwukrotną przewagą w punktach). Realizujemy między ok. 8-9 taksów z każdego koloru i mamy aktywny czat. Gildia jest prawie w pełni polska, a rozmawiamy na czacie tylko w języku Mickiewicza (rymowanie opcjonalne).

Masz ochotę się przyłączyć?

Jeszcze na wszelki wypadek Cię otaguję, @Nordimer, żebyś dostał powiadomienie na maila. :-]

Cześć, jak macie to miejsce to ja bardzo chętnie.

Cześć! Już wysłałem Ci zaproszenie. Do zobaczenia w gildii. :slight_smile: