Polish Reapers - looking for members (polska gildia)

Hello, if you looking for polish guild with players who plays every day and have some fun. Let me know and join us. Polish Power!!

Hej, jeśli szukasz polskiej gildi. Dobrze trafiłeś. Dołącz do nas. Gramy codziennie i będziemy walczyć o top 10 w grze :wink: Do boju Polacy!!

bry :slight_smile: załapał bym się do was :stuck_out_tongue: ?
mój nick w grze : rafels, gram w Gems of War od około 2 tygodni, puki co 96 lvl ( w momencie kiedy to piszę bo szybko się zmienia :stuck_out_tongue: ), raczej jestem codziennie na grze więc z aktywnością nie powinno być problemu :), jestem w jakiejś dziwnej gildi w której chyba nikt już nie gra :smiley: i bywa troszkę nudnawo :stuck_out_tongue:

wyjdz z gildi i podaj invite code: a nie nick w grze ;p

Hey guys and girls :smiley: , we have 6 slot for new active members :slight_smile:

1-50 = 100k 1500s 100t per week
50-100 = 200k 1500 s 200t per week
100-200 = 300k 1500s 300t per week
200+ = 400k 1500s 400 t per week

ofc all member’s can pay more and get more trophy :slight_smile: That Will be good for everyone

We are active but still no have full guild … If u wanna join just

1 Like

Witam. Bardzo chce przyłączyć się do was. Mam 231lv i gram codziennie. Mój kod to MAGICDRAGON123. Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile:

1 Like

Cześć, szukam dobrej gildii mam 730 lvl, gram codziennie, dzięki.

Cześć podaj dane to Cię zapiszemu :slight_smile:

Hej jeśli wciąż jesteś chętny proszę daj znać

Witam nadal chce się przyłączyć do waszej drużyny i czekam

Jeśli ktoś jest chętny przymniemy wszystkich aktywnych graczy bez jakiś wygórowanych wymagań.

siemka chciałbym też dołączyć do waszej gildi. macie jeszcze miejsce?

Jak jest ktoś jeszcze chętny proszę pisać loginy ja będę wysyłał Invite

Dopiero zaczynam i jeśli to nie problem to bym dołączył - SMOOTHJ_FB95

Spoko ale tez juz jestes w jakiejs gildi, musisz najpierw z niej wyjsc bym mogl Ci wyslac zaproszenie

Z ciekawości pytam - jak Wam idzie? Dobijacie do 40k? Który bracket w GW?

Jest nas jeszcze mało więc ciężko dobić do 40k. Ale z czasem kto Wie. Teraz robiłem czystki I jest 9 aktywnych graczy. Więc jak chcesz to wbijaj najwyżej zmienisz na Inna. :joy::rofl:

Jestem obecnie w bardzo dobrej gildii więc podziękuję. Jednak jeśli nadgonicie w miare to chętnie się przyłącze :wink:

1 Like

Cześć, jak tam Wasza gildia wygląda? są miejsca? mój lvl na tą chwilę to 572. Mam 6 mityków z czego 3 wymaxowane, każde miasto poza 1 na lv10 kilka na 5 gwiazdek. Przez dość długi czas byłem w gildi In Virtute (czy jakoś tak) jak odchodziłem to była na 42 miejscu. Teraz jestem z jakimiś ruskami dla bonusów. Dajcie znać co i jak. Mój nick Nordimer.