Gree(k)matches are recruiting. Pure Greek guild!

Καλωσηρθατε στις Γκριματσες

Νεοσυστατο ελληνικο guild που απευθυνεται αμιγως σε Ελληνες.
Οι στοχοι θα τεθουν με την συμπληρωση τουλαχιστον 10 μελων.
Απευθυνεται σε νεους και παλιους παικτες οι οποιοι θα βοηθηθουν και θα βοηθησουν στην προσπαθεια να αποδειξουμε οτι οι Ελληνες τα παμε καλα και σε τετοιου ειδους παιχνιδια.

Λιγα λογια για τον ομιλων και guild master:
Ειμαι 925lvl αυτη τη στιγμη, εχω συμμετασχει σε πολλα πρωτοκλασσατα guilds, με τα οποια, αν και εχω καλες σχεσεις, ποτε δεν δεθηκα και ειμαι ανθρωπος που βοηθαει με τον τροπο του οσο μπορει. Η δουλεια μου ειναι τετοια που αν και δεν εχω τον απεριοριστο χρονο μπορω να οργανωσω με σοβαροτητα, υπευθυνοτητα και δικαιοσυνη μια ομαδα ανθρωπων που μπορουν να φτασουν ψηλα. … Ενταξει φτανει… δεν γραφω και βιογραφικο…

Οποτε αν σου αρεσει να κανεις τον χαβαλε σου στα ελληνικα, να συμμετασχεις σε μια προσπαθεια να δημιουργηθει η πρωτη μεγαλη ελληνικη ομαδα και εισαι διατεθειμενος να ξεκινησεις απ την αρχη αν εισαι βετερανος ή με πιο δυσκολους ρυθμους αν εισαι νεος, τοτε ελα να γνωριστουμε και να παλεψουμε να ανεβει ενα σωστο ελληνικο guild.

Ευχομαι να μαζευτουμε.
Ευχαριστω

3 Likes

Kalispera paidia, endiaferomai gia to guild.
Eimai lv.1067 kai koitaw gia mia casual katastasi.
KAERU_AIOL (invite code)

Καλησπέρα. Έπαιζα πριν 3 χρόνια και το άφησα. Θέλω να επιστρέψω. Είμαι 65 level αλλά θα πρέπει να με αντιμετωπίζεις σαν 1. Θα μπορούσα να έρθω;

Για σας παιδιά, καλή χρονια να έχουμε.!!!
Είμαι ο Νίκος, lv 1040, είμαι ενεργός παίχτης και ενδιαφερωμαι να μπω στην ομάδα σας.!!!
Είμαι μέλος σε μια ξένη ομάδα αλλα άμα έχετε μια κενή θέση ευχαρίστως να έρθω.!!!

Καλησπέρα σας, υπάρχει ακόμα ελληνικό team για να μπω να παίξω μαζί σας?