CZ/SK guilda (lvl 168) TelePrague nabírá CZ/SK hráče (16/30)

Ahoj,

Jsem pohodová guilda a nabíráme jakékoliv CZ/SK hráče.

Nezáleží na lvl a aktuálně, dokud nebude plný stav, nejsou kladeny žádné týdenní požadavky. Kdo může nebo má chuť přispívat ten přispívá :slight_smile:.

Každý týden naplníme minimálně do 7. Tasku od každé barvy (dvě barvy zpravidla full) a guild chest se dostáváme na 4. lvl (10k seals)

Pokud jsi začínající, nebo pokročilý hráč, který ale nemá čas či chuť plnit týdenní požadavky, rádi tě přivítáme mezi nás. Stačí zde zanechat svůj invite code a poté pošlu pozvánku.

Mckyle

Zdravim,
jestli je to porad aktualni nabidka, tak muj invite code je ROOSEVELT_ADLE

Ahoj,

stále platí, zkoušel jsem ti poslat invite, ale napsalo mi, že jsi v Guildě. Pokud tedy máš stále zájem, tak leavni stávající guildy a pak zase napiš sem a pošlu ti invite k nám :slight_smile:

Ahoj,
diky, uz jsem volny :slight_smile:

zdravim rad bych se pridal k vam do gildy muj invite code je DEFFUN JCOP

Ahoj, píše mi to že tento invite code neexistuje

ja uz jsem v jine gilde zkusim se odhlasit z ni

---------- Původní e-mail ----------

Od: Martin gemsofwar@discoursemail.com

Komu: williemanddeff@seznam.cz

Předmět: [Gems of War | Forums] [Guild Chat] CZ/SK guilda TelePrague nabírá CZ/SK hráče (20/30)

DEFFUN_JCOP je to sorry

---------- Původní e-mail ----------

Od: Martin gemsofwar@discoursemail.com

Komu: williemanddeff@seznam.cz

Předmět: [Gems of War | Forums] [Guild Chat] CZ/SK guilda TelePrague nabírá CZ/SK hráče (20/30)

Tak i u tohodle invite code mi to píše že neexistuje :confused:

Hraješ na PC/Mobile?

DEFFUN_JCOP

---------- Původní e-mail ----------

Od: Martin gemsofwar@discoursemail.com

Komu: williemanddeff@seznam.cz

Předmět: [Gems of War | Forums] [Guild Chat] CZ/SK guilda TelePrague nabírá CZ/SK hráče (20/30)

Ahoj, sháním českou gildu.invite code: Maario001CZ ale jsem v gilde. V sobotu v 21:00 budu na global chatu003
Maario001CZ@gmail.com občas prečtu

Ahoj, byl jsem teď pár týdnů mimo, pokud máš stále zájem o vstup k nám tak stačí leavnout stávající guildu, napsat a pak hned ti pošlu invite.

Ahoj, mám zájem o vstup, zatím mám soukromou guildu s jedním členem :), pokud dostanu echo, okamžitě ji zruším a připojím se. Budu čekat na odpověď. Díky. Virgilia
INVITE CODE: VIRGILIA
jablonsky1956@yahoo.com

Ahoj, tak stačí leavnout a posílám pozvánku :slight_smile:.

Ok, jsem free, můžeš poslat pozvánku, díky.

pá 3. 8. 2018 v 17:46 odesílatel Martin gemsofwar@discoursemail.com napsal:

pozvánka odeslána

Ahoj,
až budeš mít chvilku, pošli mi info, čemu se v guildě věnujete - Guild wars, Invasion, Raid boss?

Když jsem byl naposledy v guildě, asi před rokem a půl, tak některé ty věci ani nebyly, takže třeba co je Invasion nebo Raid boss ani nevím.

Prostě jen tak zhruba, abych věděl co a jak a kde můžu pomoct.

Samozřejmě se pokusím přispět do Task, ale až příští týden, mám teď skluz v goldech.

Milan

pá 3. 8. 2018 v 18:18 odesílatel Martin gemsofwar@discoursemail.com napsal:

Ahoj,

snažíme se věnovat všemu (GW, Raid Boss i Invasion), samozřejmě nikoho nenutíme, když člověk nemá čas či chuť tak nemusí, ale čím víc lidí se účastní tím se dál v odměnách dostaneme :slight_smile: .

Raid boss a Invasion jsou postaveny na stejném/podobném principu. U jednoho si skládáš tým z určitého království, u druhého zase typ jednotek a princip je pak stejný - bojuješ proti 4 jednotkám a ty musíš zničit. pro raid boss je hlavní nepřítel Boss (z něho se počítá udělená dmg do celkového postupu odměn pro guildu) u Invasion jesou to věže (tower - a tady podle počtu zničených věží jsou odměny pro guildu). Vždy v shop záložce je možnost koupit godslayer/siegebreaker, který jsou přesně zaměřeny na ničený bosse/věží.

OK, díky za vyčerpávající odpověď, budu se snažit přispět.
Milan

so 4. 8. 2018 v 9:19 odesílatel Martin gemsofwar@discoursemail.com napsal:

Ahoj nábor stále platí? :slight_smile: