***** UNFREE GIRAFFES ***** EN/PL GoW guild

Hello everyone I would like to ask all active players to join our guild. We are a group of 4 players all past lvl 300 and we want to expand our guild. We have place for 24 new players. We are active and we only want you to join and also be active. No lvl restrictions. Join us and have lots of fun in guild wars. We are from Poland but main language is english.

Witamy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Jesteśmy grupą 4 aktywnych graczy, którzy przekroczyli już dawno 300 level i chcą powiększyć i rozwinąć swoją gildię. Zapraszamy wszystkich aktywnych graczy bez względu na lvl. Jedyne czego oczekujemy to aktywna gra. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

a nie zastanawialiście sie nad dolaczeniem do istniejacej polskie gildii?
podejrzewam ze KOZOCZKI mogliby was wszystkich 4 zmieścić

Myślałem o tym. Jest to chyba do przyjęcia, szkoda tylko całego wysiłku
włożonego w nasza gildię.

07.07.2017 6:48 PM “Annaerith” gemsofwar@discoursemail.com napisał(a):

nie chce tego triwializować ale zależy “ile” tego wysiłku, tzn moze sie okazac ze jak dolaczycie to to wsystko co osiagneliscie przez x miesiecy onni robia w 2 tygodnie…

no ale tak do koncato nie wiem :slight_smile:
mam nadzieje ze sie wam ulozy cokolwiek postanowicie, powodzenia :slight_smile:

Witam, sorki że dopiero teraz ale czas urlopowy mnie pochłonął a, że ja się zajmują forum to mały lag zaistniał.

White możemy zrobić fuzje ale na zasadzie, że dołączycie do nas, 4-5 slotow możemy otworzyć. jest nas ponad 20 aktywnych, większość 100+, ok 10 osób 400 +