"KOZOCZKI" a polish guild looking for active players POLSKA gildia zaprasza wszystkich chętnych!

Każdy stara się jak może, Robimy łącznie ok 30k sealsow, Na gracza wychodzi 1000-1500 ale są też tacy, którzy robią ok.500.

Rozumiem :slight_smile:

Być może miałbym kogoś dla was, jeżeli macie jeszcze miejsce. Moja córa gra dość regularnie, choć rzadko wyciąga więcej niż 1000 pieczęci. Dziś zaczynają się jednak wakacje i jej wyniki pewnie się poprawią :wink:

Od kilku miesięcy należy do jakiejś randomowej gildii, z którą nie ma kontaktu przez barierę językową. Myślę że w otoczeniu krajan mogłaby się bawić lepiej :slight_smile:

Skierować ją do was?

1 Like

Jasne, każda pomoc się przyda, jak tylko guild master wróci zrobimy dla niej miejsce. 1000 sealsow to już sporo :wink:

2 Likes

W dechę, odezwiemy się później i podamy invite code :slight_smile:

Hej :smiley:
To o mnie była mowa wyżej. Odłączyłam sie już od gildii, a mój invite code to HELYORD :slight_smile:

2 Likes

Witamy, zapro wysłane. :slight_smile:

dziękuję, przyjęłam już zaproszenie :slight_smile:

Siemka, kod GARTRIS prosilbym o zapro. Pozdro.

Siema, poszło. Wlasnie miałem pisać, że usuneliśmy trzech najmniej aktywnych graczy.

Jeszcze dwa sloty wolne zapraszamy!

Gartris daj znać czy masz, jakiś problem z serwerem jest

Witam serdecznie. Jeśli będzie jeszcze możliwość to chętnie dołączę do polskiej gildi ze swoim językiem :slightly_smiling_face: Poczekam jeszcze do jutra bo u mnie burza mózgów i płaczą,że przez graczy z “niskim levelem” gildia zwalnia i rank leci. Jesli ktoś ma ponad 1000 lvl i uważa gracza z 500lvl za niski to jak dla mnie żenada. Mam 530lvl,wszystkie królestwa na 10lvlu,robię spokojnie 1500 seals,500 trophys,300tyś golda/tygodniowo. Jakby coś to jutro dam znać co u mnie wydebatują te płaczki :slightly_smiling_face: Pozdrawiam

1 Like

Witam, Mamy troszke inne podejście, budujemy polską gildie od podstaw, słabszych graczy feedujemy nie flejmujemy :D. Z Twoim levelem byłbyś w top naszej gildii. Robimy 30-35k sealsow, Twoja gildia pewnie 40k bez problemu. Jednak z tygodnia na tydzień sukcesywnie pniemy się w góre nie przegrywając ani jednego dnia w guild warsach. Serdecznie zapraszamy :slight_smile:

2 Likes

totalna żenada, po co sie zastanawiać czy być w takiej spiętej gildii, szkoda nerwów :wink:

osobiście to uważam ze nawet lv50~ jest dobry byleby wystarczająco aktywnie gral pvp :stuck_out_tongue_winking_eye:

a co do niskich statystyk i braku kart do gw - to nie ma znaczenia chyba że jesteście na granicy bracketu prawie top50, albo na granicy bracketu top20 i wyżej
w innym przypadku taka osoba moze sobie jak najbardziej dać rade na tyle zeby nie ciągnąć gildii w dół

już długo siedze w bracketach 3-5 i nie zanosi się na zmiany, mieliśmy graczy lv50 dołączających(nadal są i się polepszają) i nic się nie dzieje

1 Like

Masz rację @Annaerith. Moja gildia jest 38 w ranku, a w GW bracet 4. Gildia robi po kilka legendary task w tygodniu. Niby jakieś wyniki to są,ale te spinki meczą strasznie,że ktoś włozył mniej lub więcej do gildi. Tak więc moja decyzja jest taka,że z miłą chęcią do Was dołączę tylko,że już w tym tygodniu nie będę raczej mógł brać udział w GW ponieważ będę świeżym członkiem gildi. Jesli tylko mnie zechcecie to proszę dać znać. Natychmiast wyjdę ze swojej gildi i dołączę do Was :slightly_smiling_face: Mój invite code jest ARCARDELIUS i na globalnym czacie jesten na kanale 003. Pozdrawiam i czekam na info :slightly_smiling_face:

2 Likes

Inna sprawa, ze z tym 4x i bonusem za GW levele wbija się już tak szybko, że poziom gracza przestaje być już miarodajny :wink:

2 Likes

Dokładnie @saski.

Arcadeliusie tel do GM wykonany za minute zwolni się miejsce. Tylko się nie przestrasz mamy kilku graczy lvl 30-60 :slight_smile:

Luzik :slightly_smiling_face: Jakby co to jestem na globalnym 003.

Miejsce zwolnione, możesz śmiało wychodzić.

Spoko już wychodzę.
Wyszedłem